$(function() { $('.parallax-item').parallax(); });
Szczecin Stargard Barlinek Dźwirzyno Gryfice Noworgard Rewal Zachodniopomorskie

Fotobudka na wesele

oferta fotobudki na wesele

Zapewne marzy Ci się wyjątkowe i niezapomniane wesele. Wspaniała sala, dużo gości, wyśmienite jedzenie oraz kapela porywająca ludzi do tańca. Podpowiemy Ci, co jeszcze możesz zrobić, aby Twoja impreza weselna była prawdziwie szalonym i niezwykłym weselem. Fotografia to jeden z najlepszych wynalazków świata – dzięki niej możemy zatrzymać najpiękniejsze momenty życia. Bez wątpienia ślub jest jednym z tych momentów, więc warto zdecydować się na każdy możliwy sposób jego uwiecznienia. Niech to będzie sposób nietypowy.

 wesele fotobudka

 

Szalone wesele

Fotobudka to właśnie ten magiczny rekwizyt, który nie tylko pozwoli utrwalić ulotne chwile w bardzo oryginalnym stylu, ale także ożywi imprezę i dostarczy masy śmiechu. Nic nie przeszkadza, aby obok profesjonalnego fotografa i operatora kamery pojawiła się swobodna zabawa przy fotobudce. Zabawne rekwizyty w połączeniu z wyobraźnią gości dają często nieoczekiwany rezultat. Atmosfera luzu, którą wprowadza fotobudka, sprawia, że zabawa staje się jeszcze lepsza, a goście przeżywają naprawdę niezapomniane chwile. Zwariowane zdjęcia w to wyjątkowa atrakcja na wesele. Zobaczysz znane i kochane przez siebie osoby w niecodziennej odsłonie, a Twoja impreza weselna zostanie zapamiętana na długo.

Parze młodej po weselu zostaje magiczna księga gości, a w niej zdjęcia z fotobudki i życzenia od wszystkich gości. To piękna i wyjątkowa pamiątka, do której będziecie wracać z przyjemnością i która wywoływać będzie uśmiech jeszcze przez długi czas. Zapewnij swoim gościom i sobie  wiele niezapomnianych chwil i spraw, aby Twój wyjątkowy dzień był jeszcze piękniejszy!

 fotobudka na wesele

JAK DZIAŁA FOTOBUDKA W SZCZECINIE?

Zaproś nas na swoją imprezę.
Wybierz gadżety i ustaw się do zdjęcia.
Odbierz wydrukowane zdjęcie.
Ciesz się wspaniałą pamiątką i zrób sobie kolejne zdjęcie.

ZDJĘCIA Z FOTOBUDKI

SZUKASZ FOTOBUDKI NA WESELE W SZCZECINIE?

Indywidualne podejście do każdego klienta.
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem.
Zapewniamy obsługę animatora, które pomoże stworzyć niezapomniane zdjęcia.
SZEROKI WYBÓR TEŁ
ORYGINALNE SZABLONY WYDRUKÓW
ZACHWYCAJĄCE GADŻETY
ELEGANCKI ALBUM
PENDRIVE ZE ZDJĘCIAMI
ANIMOWANE GIF'y
BRANDING TWOJEJ FIRMY
SPRAWDŹ WOLNY TERMIN FOTOBUDKI SZCZECIN

ILE TO KOSZTUJE?

SPRAWDŹ OFERTĘ